درباره کتاب زبان سوئدی بیشتر بدانید

کتاب آموزش زبان سوئدی

کتاب آموزش زبان سوئدی نتیجه سال ها تجربه در آموزش زبان سوئدی در کلاس های درس حضوری است.

نویسنده کتاب آموزش زبان سوئدی جناب آرش عبداله زاده خود سال ها در کشور سوئد اقامت داشته و با لمس کامل فرهنگ و ادبیات کشور سوئد, چهره ای  واقعی و کاربردی از زبان سوئدی را برای خوانندگان فارسی زبان به تصویر می کشد.

شیوه نگارش کتاب آموزش زبان سوئدی

شیوه نگارش کتاب آموزش زبان سوئدی به صورت کاملا خود آموز تالیف شده است . همچنین با استفاده از تکنیک های به روز و خلاقانه آموزشی  این کتاب به گونه ای درس ها را به پیش می برد که خواننده در هنگام خواندن کتاب خود را در کلاس درسی واقعی تصور می کند که زبان آموزان متوسط, خوب و قوی در آن کلاس سوالاتی را مطرح می کنند و این سوالات توسط استاد پاسخ داده  می شود تا هم کتاب برای خواننده کسل کننده نباشد و هم به سوالات و ابهامات شکل گرفته در ذهن خواننده پاسخ داده شود.

کتاب آموزش زبان سوئدی همراه با CD   برای تلفظ واژگان ارائه شده است.. تلفظ و تکیه در هر واژه ی سوئدی علاوه بر اینکه در سی دی مربوط به این کتاب آورده شده با کمک القبای فارسی  نیز به طور دقیق نشان داده شده است تا زبان آموزان به طور دقیق و درست بتوانند از ابتدا لغات را تلفظ کنند.

ایده اصلی تالیف کتاب

ایده اصلی کتاب خود آموز زبان سوئدی, کمک به یادگیری این زبان برای هموطنان عزیزی بوده است که قصد سفر به کشور سوئد را دارند و عمدتا می خواهند برای ادامه تحصیل, اقامت و کار به این کشور سفر کنند.

این کتاب مکالمات احتمالی که یک فارسی زبان در ماه های اول اقامت خود در کشور سوئد با آنها مواجه می شود را پیش بینی کرده و با تمرین آنها در کتاب به زبان آموز اعتماد به نفس بیشتری برای سفر به کشور سوئد می دهد

کتاب آموزش زبان سوئدی همچنین می تواند برای ایرانی هایی که عزیزانی در کشور سوئد دارند و می خواهند با فرهنگ و زبان این کشور بیشتر آشنا شوند و شاید ممکن است روزی به این کشور سفر کنند نیز مناسب است.

خبر خوب دیگر اینکه ما در این سایت به زودی انجمن گفتگویی ایجاد خواهیم کرد که عزیزان می تواند سوالات و نظرات خود را در انجمن بپرسند و علاوه بر پاسخگویی پرسش ها  توسط اساتید با دوستان و افرادی دیگری که قصد رفتن به کشور سوئد را دارند یا اکنون در آنجا اقامت دارند آشنا شوند.